На базі навчального центру Diagnostic Line проведено перші заняття

На базі навчального центру Diagnostic Line проведено перші заняття

Сьогодні – 3 червня 2021 року, ми раді привітати наших учнів з закінченням курсу підготовки «Фахівець з вимірювання і регулювання кутів установки коліс автомобіля».

Заняття проводилися досвідченими викладачами з високим рівнем кваліфікації в спеціально-обладнаному класі із застосуванням мультимедійних пристроїв, тренажера підвіски автомобіля та стендів вимірювання і регулювання кутів установки коліс автомобіля.

Випускники курсу чудово засвоїли теоретичний матеріал і отримали необхідні навики для роботи на першокласному обладнанні – стендах розвал сходження.

Викладачем теоретичного курсу (кандидатом технічних наук, Житником В.Є., з досвідом роботи більше 32 років) було розглянуто ключові теми, що стосувалися принипів побудови та функціонування підвіски, вплив кутів нахилу коліс на рух автомобіля та систему рульового керування.

Практична частина навчання проводилася на професійних стендах вимірювання і регулювання кутів установки коліс автомобіля разом із фахівцями з багаторічним досвідом роботи: Поповичем Артемом Васильовичем та Дзекуновим Юрійєм Вікторовичем, що мають вищу технічну освіту та більше 15 років досвіду роботи зі стендами Розвал-Сходження.

Протягом 10 занять всі учні опанували матеріал, успішно склали залік та отримали відповідний підтверджуючий сертифікат по закінченню навчання.

Вітаємо всіх учнів з першим кроком у світ надання професійних послуг в сфері автомобільної діагностики.